What is now proved was once only imagined. William Blake

O Mercerových

4. března 2009 v 21:29 | MG |  FOUR BROTHERS (Čtyři bratři)
Bobby Mercer: je ze všech bratrů nejstarší a taky nejvíce prchlivý. Nepřizná si porážku, je vznětlivý, jeho divoké dětství a několik pobytů ve vězení ho zocelilo. Říkalo se, že je zločinec. Poté co ho Evelyn Mercerová adoptovala, spáchal několik násilných činů. Když hrál hokej byl znamý jako "Michigan Mauler", byl "vyloučen po šedesáti prohranejch zápasech než ho konečně měla liga dost." Je oddaný rodině, nejblíže má k nejmladšímu Jackovi. I když si ho nemilosrdně dobírá je jasné, že ho má velmi rád a ochraňuje ho.

Angel Mercer: je třetí nejstarší. Často je přezdíván "Pretty Boy" (Hezoun, Fešák...), kvůli jeho stálé potřebě dělat dojem na opačné pohlaví. Na střední škole se "živil" jako podvodník. Po skončení střední školy se přidal k United States Marine Corps. Jeho bratři si ho často dobírali a ptali se ho, jak někdo jako on vydržel čtyři roky bez kontaktu se ženami. Angel měl vztah s temperamentní Sofi, několikmát se rozešli a dali zase dohromady. Ostatní bratři s ní dlouho v jedné místnosti nevydrží a Bobby jí s oblibou nazývá La Vida Loca a nebo Loco Ono.


Jeremiah Mercer: druhý nejstarší a také nejrozumnější bratr. Je velmi vyrovnaný a klidný i ve vypjatých situacích. Oženil se s mladou ženou jménem Camille a má s ní dvě dcery - Danielu a Amelii. Jerry byl během dospívání průšvihář, ale změnil se, když potkal Camille. Jerry má vlastní stavební společnost a je v okolí známý jako spolehlivý a tvrdě pracující podnikatel. Je označovaný det. Greenem jako "muž,co našel příčinu"


Jack Mercer: přezdívaný "Cracker Jack" (Cukrouš Jack) je nejmladší z Mercerových. Tichý a citlivý. Jack je opakem svých starších bratrů. Měl velmi traumatizující dětství, prevážně kvůli psychickému a sexuálnímu zneužívání. Navzdory Bobbyho vznětlivosti je vidět, že se o svého nejmladšího bratra bojí a chrání ho. S Jackem je zacházeno jako s benjamínkem rodiny a někdy je otrávený z ochránářství svých bratrů. Je bratry nazýván "Jackie" nebo "Cracker Jack". Je zastřelen v přestřelce u domu Mercerových, jeho bratři jdou po Sweetovi, aby pomstili jak matčinu tak jeho smrt.(c) překlad, nekopírovat bez mého souhlasu. Zdroj: wikipeda.org
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kterého z bratrů máte nejradši?

Bobbyho
Angela
Jerryho
Jacka

Komentáře

1 romankka romankka | 4. března 2009 v 21:38 | Reagovat

Ahojky!!! Všechny Vás moc prosíím o hlásek v soutěži o tvář webu na adrese http://mishule.freepage.cz/hlasovani_tvar_stranek/

Jsem dívka č.31

Za každý hlásek Vám budu opravdu vděčná!!! Všem Vám patří můj obrovský DÍK!!! :-)))))) Jste zlatíčka :-****

2 ElíGil ♥ ElíGil ♥ | Web | 4. března 2009 v 21:51 | Reagovat

ahojka máš nice blog! No chudák Jackie, že ho zabili bééé ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama